خرید بلیط هواپیما ماهان

خرید بلیط هواپیما ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان، بزرگترین شرکت هواپیمایی ایران و یکی از صد برند برتر کشور است که در سال ۱۳۷۱ فقط با دو فروند هواپیمای مسافربری در کرمان تاسیس و در سال ۱۳۷۲ رسماً مشغول به کار شد اما امروزه دارای ۵۴ فروند هواپیمای مسافربری و باربری و ۵۲ مسیر پرواز داخلی و خارجی است. سهامدار اصلی شرکت هواپیمایی ماهان، موسسه خیریه مولی الموحدین است.

محبوبیت خاص هواپیمایی ماهان در بین مسافران مرهون کیفیت بالای خدماتی است که ارائه میدهد؛ به گونه­ای که بهای بلیطهای ماهان نسبت به کیفیت هواپیماهای آن معقول تلقی میشود. به همین دلیل افرادی که خواهان تجربه سفری امن و مقرون بصرفه هستند؛ توجه ویژه­ای به هواپیمایی ماهان دارند. شرکت ماهان، بلیطهای خود را در دو کلاس تجاری و معمولی عرضه میکند که در هر یک از این کلاسها خدمات متفاوتی ارائه میگردد؛ همچنین جریمه تغییر پرواز، جریمه کنسل کردن بلیط و میزان بار مجاز با توجه به کلاس پرواز متفاوت است.

کلاس تجاری پروازهای داخلی و خارجی ایرلاین ماهان

وجود فضای کافی، امکان تنظیم صندلی، تعبیه فضای مناسب مطالعه، کار و استراحت ضامن آسایش مسافران کلاس تجاری ایرلاین ماهان هستند. کابین کلاس تجاری پروازهای داخلی و خارجی ماهان مجهز به تلویزیون ۴۲ اینچ است؛ همچنین در این پروازها انوع غذاها و نوشیدنیهای ایرانی و بین­المللی سرو میشوند. جدای از این خدمات که بین پروازهای داخلی و خارجی مشترک هستند؛ در کلاسهای تجاری خارجی بالای سه ساعت، افراد میتوانند از سیستمهای پخش MP3 و DVD شخصی نیز استفاده کنند و در حین سفر از برندهای معروف بین­المللی خرید کنند. از بین دیگر خدماتی که هواپیمایی ماهان در پروازهای تجاری خارجی ارائه میکند میتوانیم به دادن کادو به کودکان، توزیع پتوها و متکاهای ضدعفونی شده به همراه کیف لوازم بهداشتی و آرایشی اشاره کنیم.

همانطور که گفتیم میزان باری که مسافران هواپیمایی ماهان میتوانند به همراه داشته باشند به نوع کلاس پرواز بستگی دارد. بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی کلاس تجاری ماهان به ترتیب ۲۵ کیلوگرم و ۴۰ کیلوگرم است.

کلاس معمولی پروازهای داخلی و خارجی ایرلاین ماهان

سالن کلاس معمولی ایرلاین ماهان متشکل از ۳۱ صندلی است که در مقایسه با کلاس معمولی دیگر شرکتهای هواپیمایی فضای بیشتری به هر مسافر اختصاص داده است. اما غذایی که در کلاس معمولی ماهان چه در پروازهای داخلی و چه خارجی سرو میشود همان غذای معمولی است که توسط دیگر شرکتها نیز سرود میگردد. کابین کلاس معمولی ماهان نیز مانند کلاس تجاری آن مجهز به تلویزیون ۴۲ اینچ است.

مسافرین پروازهای داخلی و خارجی کلاس معمولی ماهان به ترتیب میتوانند حداکثر ۲۰ کیلوگرم و ۳۰ کیلوگرم بار داشته باشند.

هواپیماهای باربری ایرلاین ماهان

در سال ۱۳۷۶، شرکت هواپیمایی ماهان تنها با استفاده از دو فروند هواپیمای ایلیوشین، فعالیت خود در زمینه باربری را شروع کرد و در سال ۱۳۷۸ با خرید اولین ایرباس، فعالیت خود در این زمینه را گسترش داد؛ به گونه­ای که امروزه در عرصه باربری در مسیرهای داخلی و خارجی بسیار فعال است.

مسیر پروازهای ایرلاین ماهان

در حال حاضر ایرلاین ماهان به ۵۲ نقطه مختلف واقع در آسیا، اروپا و خاورمیانه پرواز دارد. شرکت هواپیمایی ماهان از تهران به مقاصد مشهد، کرمان، اهواز، ایرانشهر، بندرعباس، بیرجند، خرم آباد، زابل، زاهدان، ساری، سنندج، سیرجان، شیراز، قشم، کرمانشاه و رفسنجان، از ساری به مقاصد مشهد و تهران، از قشم به مقاصد تهران، اصفهان و کرمان، از کرمان به مقاصد تهران و مشهد، از مشهد به مقاصد تهران، ساری، کرمان، اهواز، بندرعباس، اصفهان، زنجان و کیش و از بندرعباس به مقاصد مشهد، تهران و تبریز پرواز دارد. علاوه بر اینها، ایرلاین ماهان پرواز خارجی ندارد؛ به عنوان مثال از تهران به مقاصد دبی، دوسلدورف، بانکوک، استانبول، آنکارا، اربیل، شانگهای، دهلی، کوالالامپور، آلماتی، نجف، کابل، گوانجو، کویت، میلان، مسکو، وارنا، سنت پترزبورگ و جده، از دبی به مقاصد تهران، قشم، لار و مشهد، از کویت به مقاصد تهران، شیراز و مشهد از مشهد به مقاصد دبی، نجف، کویت، جده، دمام، استانبول، دمشق و بیروت پرواز دارد.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.