خرید بلیط ارزان هواپیما

خرید بلیط ارزان هواپیما

فرقی نمیکند که افراد به چه منظوری راهی سفر میشوند؛ قصد تماشای زیباییهای طبیعی مکان دیگری را دارند یا باید در یک سمینار علمی شرکت کنند؛ جذب تاریخ کشور دیگری شده­اند یا در پی استفاده از تخصص خود هستند؛ در هر صورت افراد قبل از سفر باید به فکر تهیه بلیط وسیله نقلیه موردنظر خود باشند. معمولاً علاوه بر فاکتور زمان و میزان راحتی وسایل نقلیه، بهای بلیط آنها نیز در انتخاب افراد تاثیر بسزایی دارد.

همزمان با پیشرفت صنعت حمل و نقل، قیمت بلیطها نیز تغییر میکند اما در بین وسایل نقلیه مختلف، بلیط هواپیما دارای بیشترین تنوع ممکن است. در واقع در بین سه وسیله پرطرفدار یعنی هواپیما، قطار و اتوبوس، بهای بلیط هواپیما تنوع بیشتری دارد. بنابراین برخلاف تصور بعضی از افراد، احتمال تهیه و خرید بلیط ارزان هواپیما زیاد است. واقعاً اگر راحتی و سرعت هواپیما را در ازای پرداخت مبلغ نسبتاً کمی بدست بیاوریم دیگر چه میخواهیم؟

 اما چگونه میتوانیم یک بلیط ارزان هواپیما تهیه کنیم؟

قبل از هر چیزی باید بگوییم که بلیط ارزان هواپیما در انواع بلیطهای چارتری و سیستمی قابل خرید است اما اینکه قیمت کدامیک از این بلیطها کمتر است به شرایط زمانی بستگی دارد. معمولاً در ایامی که تقاضا زیاد است مانند ایام عید نوروز، قیمت بلیطهای چارتری و سیستمی برابر هست اما در مواقعی که تقاضا پایین است معمولاً بلیطهای چارتری ارزانتر هستند زیرا چارترکننده­ها در چنین زمانهایی بلیطها را ارزانتر میفروشند تا صندلیهایی که رزرو کرده­اند پر شده و ضرر کمتری متحمل شوند. علاوه بر مواقع کم سفر، در نزدیکیهای تاریخ پرواز نیز چارترکننده­ها بلیط ها را ارزانتر عرضه میکنند. بنابراین کافی است با کمی صبر قیمت بلیط ها را مرتب چک کرده و در صورت پیدا کردن بلیط ارزان آن را شکار کنید. شایان ذکر است که گاهی اگرچه قیمت بلیط چارتری کمتر است اما احتمال دارد که برای شما گرانتر تمام شود؛ بخصوص اگر از رفتن به سفر مطمئن نیستید یا اینکه کودک به همراه دارید زیرا جریمه کنسل کردن بلیطهای چارتری بیشتر از بلیطهای سیستمی است؛ همچنین قیمت بلیطهای چارتری برای کودکان و بزرگسالان تفاوتی نمیکند.

توجه داشته باشید که برای خرید بلیط ارزان هواپیما نباید عجله کنید. با حوصله و دقت سایتهای اینترنتی خرید بلیط هواپیما را چک کنید و قیمت تمام بلیطهای موجود را مقایسه نمایید. در نهایت مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. البته ارزانترین بلیط همواره بهترین گزینه نیست. در واقع حین مقایسه بهای بلیط های مختلف به کلاس پرواز، نوع هواپیما و... نیز توجه کنید و بلیطهای با شرایط یکسان را با هم مقایسه نمایید تا بتوانید بهترین گزینه ممکن را بخرید و سفر راحتی را تجربه کنید.

 

برای خرید بلیط هواپیما تماس بگیرید


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.