خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما

اگر وسیله نقلیه منتخب شما برای رفتن به سفرهای درون شهری یا برون شهری هواپیما است اما حوصله یا وقت عبور از ترافیکهای سنگین، پیدا کردن جای پارک اتومبیل و رفتن به آژانسهای هواپیمایی مختلف را ندارید؛ میتوانید به خرید آنلاین بلیط هواپیما فکر کنید. برای داشتن خریدی موفق باید به یک سایت خرید بلیط هواپیما باکیفیت و مناسب مراجعه کنید تا از مزایای متعدد خرید آنلاین بلیط هواپیما بهره­مند شوید.

همانطور که گفتیم با خرید آنلاین بلیط هواپیما از مراجعه حضوری به آژانسها و در نتیجه از صرف وقت زیاد معاف هستید. اما علاوه بر صرفه جویی در وقت، خرید آنلاین امتیازهای دیگری نیز دارد. به عنوان مثال از طریق خرید آنلاین میتوانید بر روند خرید بلیط مسلط شوید. در واقع میتوانید پروازهای مختلف را مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید. مثلاً اگر بار زیادی به همراه خواهید برد یا در مقصد خرید زیادی خواهید داشت؛ میتوانید بررسی کنید که شرایط حمل بار کدام پرواز بهتر است یا هزینه بار اضافه کدامیک کمتر است. یا اگر سفر کوتاهی در پیش دارید لازم نیست که هزینه یک کلاس پرواز بالا را بپردازید و با انتخاب کلاسی پایینتر، هزینه کمتری متحمل شوید یا چنانچه کودک یا نوزادی به همراه دارید ببینید که قیمت بلیط کدام پرواز برای کودکان کمتر است؛ به عنوان مثال بهای بلیط چارتر برای بزرگسالان و کودکان برابر است اما قیمت بلیط سیستمی برای این افراد فرق میکند. علاوه بر این اگر مطمئن نیستید که در تاریخ مدنظر راهی سفر خواهید شد یا نه میتوانید بسنجید که بلیط چارتری بصرفه­تر است یا سیستمی زیرا هزینه کنسلی بلیط چارتری بیشتر از سیستمی است. همچنین اگر در ایامی که تقاضا کم است به سفر میروید میتوانید لیست پروازهای چارتر را بررسی کنید چون معمولاً در این ایام قیمت بلیط چارتر خیلی کمتر است زیرا چارترکننده برای کاهش میزان ضرر و زیان مجبور به عرضه بلیطها با بهای اندک میشود. البته دقت داشته باشید که گاهی بلیط ارزانتر، گزینه بهتر نیست بلکه برای یک خرید آنلاین موفق باید قیمت بلیطهایی با شرایط یکسان را مقایسه کنید مثلاً ببینید که در بین پروازها با کلاس یکسان، قیمت کدام کمتر است.

هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما به این نکات توجه کنید:

اگر قصد خرید بلیط هواپیما آنلاین را دارید؛ کافی است که با داشتن یک پست الکترونیکی معتبر و یک کارت بانکی عضو شتاب اقدام به جست و جو و خرید کنید. فقط در حین خرید دقت داشته باشید که تاریخ، مبدا، مقصد، تعداد مسافران و سن مسافران (قیمت بلیط سیستمی برای مسافران زیر ۱۲ سال نسبت به افراد بالای ۱۲ سال کمتر است) را درست وارد کنید تا بعداً به مشکل برنخورید. همچنین اگر تمایل به رزرو بلیط یک طرفه دارید؛ حتماً گزینه بلیط برگشت را غیرفعال کنید اما اگر قصد خرید بلیط دو طرفه دارید؛ بلیط رفت و برگشت را از یک هواپیمایی تهیه کنید تا اگر مجبور به لغو سفر شدید؛ با کنسل کردن بلیط رفت، بلیط برگشت هم خودبه خود کنسل شود و از پرداخت جریمه کنسلی بلیط برگشت معاف شوید.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.