بلیط ارزان هواپیما

بلیط ارزان هواپیما

افراد برای رفتن به سفر از وسایل نقلیه مختلفی استفاده میکنند که هریک مزایای خاص خود را دارند. با توجه به صدها بلیطی که هر روز فروخته میشود؛ هواپیما، قطار و اتوبوس طرفداران بیشتری دارند. هریک از خود این وسایل نیز از نظر کیفیت، امکانات رفاهی، سرعت حرکت، بهای بلیط و... انواع متفاوتی دارند. اگر بخواهیم هواپیما، قطار و اتوبوس را از نظر قیمت بلیط با یکدیگر مقایسه کنیم؛ هواپیما بیشترین تنوع قیمتی را دارد؛ در حالیکه قیمت بلیط قطار و اتوبوس برای یک مسیر معین تقریباً ثابت است. پس با توجه به تنوع موجود، احتمال یافتن بلیط ارزان هواپیما بیشتر از احتمال یافتن بلیط ارزان قطار یا اتوبوس است. اما خرید بلیط ارزان هواپیما نیاز به قدری حوصله و دقت دارد.

بلیط ارزان هواپیما هم در بین بلیطهای سیستمی و هم در بین بلیطهای چارتری پیدا میشود ولی اینکه کدام نوع ارزانتر است به زمان خرید وابسته است. در تعطیلات مانند عید نوروز یا کریسمس که تقاضا زیاد است؛ قیمت بلیطهای سیستمی و چارتری تفاوت چندانی نمیکنند اما در مواقعی که تعداد متقاضیان کاهش پیدا میکند معمولاً بلیط چارتری ارزانتر است زیرا چارترکننده­ها برای پر کردن صندلیها و کاهش ضرر مجبور میشوند که بلیطها را ارزانتر و حتی ارزانتر از بهایی که خود پرداخته­اند؛ بفروشند. علاوه بر ایامی که متقاضی کم است؛ در مواقع نزدیک پرواز نیز میتوانید بلیط ارزان چارتری پیدا کنید. پس با صرف حوصله و دقت، لیست پروازها را با فواصل زمانی چک کنید تا بلیط ارزان را به دام بیندازید. اما اگر دنبال خرید بلیط چارتری ارزان هستید باید بدانید که گاهی این نوع بلیطها گرانتر تمام میشوند؛ به عنوان مثال اگر مجبور به لغو بلیط شوید باید جریمه بیشتری نسبت به لغو بلیط سیستمی پرداخت کنید؛ علاوه بر این قیمت بلیط چارتری برای خردسالان و بزرگسالان یکسان است.

جدای از نوع بلیط هواپیما، لیست پروازهای موجود در سایت خرید بلیط هواپیما را با یکدیگر مقایسه کنید تا ارزانترین بلیط ممکن را بیابید. البته همیشه قیمت پایین، معنای خوبی نمیدهد. در حقیقت باید بلیطهای با شرایط یکسان از نظر کلاس پرواز، نوع هواپیما و... را با هم بسنجید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.