بلیط آنلاین هواپیما

بلیط آنلاین هواپیما

سفرهای درون شهری و برون شهری، بخشی از زندگی اجتماعی انسان­های امروزی هستند و این مهم اهمیت دو چندانی به نحوه خرید بلیط هواپیما ارزان و چارتری داده است. اجباری یا اختیاری بودن سفر فرقی نمی­کند؛ در هر صورت دغدغه اولیه مسافر، انتخاب نوع وسیله نقلیه و تهیه بلیط آن است. به احتمال فراوان، انتخاب دوستداران گردشگری و افرادی که دائماً در سفر هستند؛ هواپیما است زیرا هواپیما، مسیر را کوتاه می­کند و خستگی کمتری به بار می­آورد. اما از طرفی دیگر، افراد وقت و حوصله لازم برای تحمل ترافیک­های سنگین، پیدا کردن جای پارک اتومبیل و سر زدن به آژانس­های هواپیمایی مختلف را ندارند؛ به همین دلیل، خرید بلیط آنلاین هواپیما، هواداران زیادی پیدا کرده است.

تهیه بلیط آنلاین هواپیما، مزایای متعددی به همراه دارد. اولین مزیت، صرفه­جویی در وقت است زیرا دیگر لازم نیست که برای رزرو و دریافت بلیط به صورت حضوری به آژانس­های هواپیمایی مراجعه کنید.

امکان جست و جو بین پروازهای متنوع و انتخاب بهترین گزینه، یکی دیگر از مزایای تهیه بلیط آنلاین هواپیما است. در واقع شخص با خرید بلیط آنلاین بر فرآیند خرید بلیط مسلط می­شود و می­تواند در کمترین زمان ممکن از پروازهای مختلف و شرایط آنها اطلاع پیدا کند. به عنوان مثال اگر شخص قصد دارد بار زیادی را به همراه ببرد یا ممکن است که در مقصد وسایل زیادی بخرد و در پرواز برگشت به همراه بیاورد؛ می­تواند ببیند که کدام شرکت هواپیمایی نسبت به بقیه موارد، شرایط حمل بار بهتری دارد و مبلغ کمتری جهت اضافه بار دریافت می­کند؛ یا مثلاً شخص می­تواند بررسی کند که قیمت بلیط کدام شرکت هواپیمایی برای کودکان و نوزادان کمتر است. انتخاب کلاس پرواز، از دیگر مواردی است که فرد حین خرید بلیط آنلاین هواپیما می­تواند آن را کنترل کند؛ مثلاً اگر سفر کوتاهی دارد می­تواند به دنبال کلاس­های پایینتر بگردد تا بهای کمتری بپردازد یا اگر سفری طولانی پیش رو دارد می­تواند با انتخاب کلاس­های بالاتر، سفر راحتتری داشته باشد.

علاوه بر اینها افراد با کمی حوصله و جست و جو در تمام پروازهای موجود می­توانند بهترین گزینه از نظر قیمت و کیفیت ارائه خدمات را پیدا کنند. خرید بلیط آنلاین هواپیما به شما کمک می­کند که با توجه به کلاس پرواز موردنظرتان، ارزانترین بلیط ممکن را تهیه کنید. در حقیقت می­توانید با مقایسه قیمت بلیط­های مندرج در سامانه­های بلیط آنلاین هواپیما، مناسبترین و ارزانترین بلیط موجود را تهیه کنید. البته توجه داشته باشید که همیشه ارزانترین بلیط به معنای مناسبترین بلیط نیست؛ شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما می­توانید با توجه به مقصد، کلاس پرواز و ایرلاین مدنظرتان، بهترین گزینه موجود در سامانه­های خرید بلیط آنلاین هواپیما را انتخاب کنید.


خرید آنلاین بلیط هواپیما

پس اگر تمایل به خرید بلیط آنلاین هواپیما دارید؛ تنها با داشتن یک ایمیل معتبر و یک کارت بانکی عضو شتاب (که رمز دوم آن را دارید) می­توانید بلیط آنلاین هواپیما تهیه کنید. فقط در روند خرید بلیط به ثبت صحیح مبدا، مقصد، تاریخ پرواز و تعداد مسافران توجه کنید تا بعداً با مشکل مواجه نشوید؛ همچنین سن مسافران را نیز به درستی وارد کنید چون در پروازهای سیستمی، قیمت بلیط برای کودکان (افراد بین ۲ تا ۱۲ سال) و نوزادان (افراد زیر ۲ سال) با قیمت بلیط برای بزرگسالان (افراد بالای ۱۲ سال) فرق می­کند. اگر می­خواهید بلیط یک طرفه بخرید؛ بلیط برگشت را غیرفعال کنید اما اگر قصد رزرو بلیط رفت و برگشت را دارید سعی نمایید که بلیط رفت و بلیط برگشت را از یک شرکت هواپیمایی بخرید تا در صورت کنسل کردن پرواز رفت بتوانید پرواز برگشت را نیز بدون پرداخت جریمه کنسل کنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.